Elizabeth Swann

Elizabeth Swann

8. září 2011 v 14:55 | Pir.z.Ka
Elizabeth Swann
V krásných hedvábných šatech vypadá Elizabeth Swannová jako dáma každým coulem. Hraje roli dokonalé guvernérovy dcery, ale v hloubi duše ji společnost v Port Roylu nudí. Hrozí se toho, že by se mohla stát komodorovou ženou a raději sní o dobrodružném životě. Nemůže zapomenout na okamžik před 8 lety, kdy při plavbě z Anglie zahlédla pirátskou loď. Bylo to zároveň vzrušující a děsivé, a právě po tom Elizabeth touží: chce zažít vzrušení, nebezpečí a svobodu!
Aztécké zlato
Elizabeth kdysi vzala medailonek Willovi, aby se lodní posádka nedovtípila, že má něco společného s piráty. Od té doby medailonek tajně přechovává, ale netuší, jaké potíže jí to přinese.
Příprava k bitvě
Nebezpečí probouzí v Elizabeth odhadlování. Při pronásledování Černé perly Střelou by se většina žen její doby někam schovala. Místo toho se Elizabeth ocitá uprostřed boje. Přijímá rozkazy, nachází způsob, jak otočit loď, a křičí ,,Všichni palte!", aby zahájila bitvu.
Kouřové signály
Když je vysazena na pustém ostrově s kapitánem Jackem, Elizabeth s hrůzou zjišťuje, že tenhle odvážný pirát nemá ani potuchy, jak uniknout. Když se Jack zpíjí do němoty, zapálí jeho zásobu rumu. Vysoko šlehající plameny na sebe upozorní loď královského námořnictva.
Zdroj:Google.cz kromě 1.
 
 

Reklama