Jiné

Nevíte?

11. listopadu 2012 v 11:33 | Pir.z.Ka
Vím, že Johnny Depp se narodil v čase 8:44, ale nevím, jestli se narodil ráno či večer. Prosím pište do komentářů.

MethylAlkhol

20. října 2012 v 20:20 | Pir.z.Ka
Už od jara se objevil methylalkohol, ale nebyl tolik rozšířený, teď už na methylalkohol umřelo 30 lidí a možná ještě budou přibývat, ale nikdo nechce, aby se už taková věc ještě objevila. Vyník už se našel, ale možná, že vyníků je víc, ale ten hlavní jsou likérky Drak.
No a to je můj názor na methylalkohol Mrkající.

Moje Howrse

4. srpna 2012 v 16:56 | Pir.z.Ka
Už mám na Howrse účet a jsem tam pouhých 21 dní...

Čokoláda-film

26. června 2012 v 8:38 | Pir.z.Ka
Obsah:
Děj filmu začíná v tradiční francouzské vesnici, kde se za posledních sto let život vůbec nezměnil. Jednoho obyčejného dne se však ve městě objevuje cestovatelka Vianne Rocher (Juliette Binoche) a její dcera Anouk (Victoire Thivisol). Záhadná Vianne si otevře obchod s čokoládou plný neodolatelných sladkostí, které probouzejí u obyvatel města skryté chutě. Vianne má totiž tajemnou schopnost odhadnout soukromé vášně vesničanů a uspokojit je tím správným cukrovím, čímž se jí pomalu daří je přesvědčovat, aby se nebáli oddávat se svým vlastním pokušením. Brzy si Vianne získá dobrou pověsta nepřátele: poctivého místního šlechtice Comte de Reynaud (Alfred Molina). Reynaud je přesvědčen, že Viannina čokoláda zamává s městem a dočista podlomí jeho přísný zákon morálky. Postupně tak vznikne spor mezi těmi, kteří chtějí zachovat dosavadní způsob života, a těmi, kteří si chtějí užít chuť své nově objevené svobody. Vianne pomalu získává hluboký vliv na obyvatele vesnice, včetně sedmdesátileté Armande (Judi Dench) a její podivínské dcery Caroline (Carrie-Anne Moss); trpitelky Josephine Muscat (Lena Olin) a jejího britského manžela Serge (Peter Stormare). Vianne nenechá chladným ani dalšího neobvyklého příchozího, cestovatele na lodi Rouxe (Johnny Depp). Rouxovi se přitom konečně podaří probudit ve Vianne její vlastní skryté touhy: k někomu patřit.

ČOKOLÁDA je komedie o tom, jak jediné sladké sousto dokáže změnit člověka, lidské vztahy i celé město. Je příběhem pokušení, odříkání a otevření citům - komedií o vznikající maloměstské válce plné jiskrných vášní a strachu způsobených otevřením tajemného obchodu s čokoládou. Scénář filmu napsal Nelson Jacobs na motivy vysoce ceněného románu Joanne Harrise Roberta.
Můj názor na film:
Je to sice dobrý film, ale chybí mi tam hodně Depp...

Poraďte, co příště...

15. června 2012 v 16:37 | Pir.z.Ka
Poraďte mi, co příště...

Pro zlepšení nálady

2. června 2012 v 19:32 | Pir.z.Ka
Pro zlepšení nálady klikni zde>>>

Nádherná stránka

26. května 2012 v 12:04 | Pir.z.Ka
'CČ'

Moc Všem děkuji

21. dubna 2012 v 14:10 | Pir.z.Ka
Děkuji Všem, co chodí na můj blog a koukají se na má videa a zrovna u nejhoršího videa mám přes 1 100 zhlédnutí:

Mladá Asiatka se dokáže nalíčit jako Lady Gaga, Angelina Jolie, Johnny Depp a další celebrity

21. dubna 2012 v 13:49 | Pir.z.Ka
Profesionální líčení, které vás promění k nepoznání, je v poslední době v kurzu. Jen, co se stala hvězdou internetu patnáctiletá slečna, která si nechává říkat Venus Angelic a dokáže se nalíčit tak, že vypadá přesně jako živoucí panenka, je novou senzací další dívka. Promise Tamang Phan je pro změnu specialistkou na líčení ala slavné celebrity a že jí to jde skutečně na jedničku, se můžete přesvědčit i vy.
Mladá dívka asijského původu se dokáže pomocí precizního make-upu 'převtělit' například do Angeliny Jolie, Scarlett Johansson, Megan Fox, Lady Gagy, Kim Kardashian, Michaela Jacksona, postavy z filmu Avatar a dalších.
Šikovné ruce Promise si už vysloužily takový obdiv, že o ní informují média po celém světě. Na internetu její videa pod jménem dope2111 zhlédly již desítky miliónů lidí a denně se přidávají další tisíce. První video dívka nahrála již v roce 2009.

VELKÁÁÁ OMLUVA

12. dubna 2012 v 19:52 | Pir.z.Ka
OD ÚTERÝ DO STŘEDY JSEM SE NA POČÍTAČ VŮBEC NEDOSTALA, TAKŽE SE TO POKUSIM NĚKDY NAHRADIT. NAPŘ. VIDEEM ZA BLESKOVKU...

Nesnáším JOHNNYHO DEPPA

1. dubna 2012 v 12:45 | Pir.z.Ka
Bohužel mě už Johnny nebaví a proto změnim téma na Secretariat a koně.

Hodina Země

31. března 2012 v 15:49 | Pir.z.Ka
Dnes je Hodina Země a už asi vim, proč haceři chtěj vypnout internet, protože, aby ušetřili ZemSmějící se.

Já ve škole

27. března 2012 v 8:34 | Pir.z.Ka
Já ve škole se nudim, ale někdy napíšu při Informatice a teď jí máme.
Neni to nic moc článek.

Mám v tom guláš II.

19. března 2012 v 21:10 | Pir.z.Ka
Teď nevim, jestli jsem dala všem za SONPostvy ceny za poslední 3 místa a jestli jsem vůbec někomu nedala za soutěž ceny.
Když tak napiště do komentu a co jste vlastně chtěli.

Ode dneška tu nebudu

16. března 2012 v 14:55 | Pir.z.Ka
Ode dneška do neděle tu nebuduMrkající.
 
 

Reklama